Регулятори росту

Засоби захисту рослин

Регулятори росту рослин - це велика група органічних сполук, які стимулюють або гальмують процеси росту і розвитку рослин. До них відносяться речовини, що виробляються самими рослинами (фітогормони, речовини типу вітамінів), і синтетичні речовини, що широко використовуються в біологічних дослідженнях і сільському господарстві.

У світовій практиці вони успішно використовуються для боротьби з поляганням зернових та технічних культур, з метою затримки росту плодових дерев, усунення періодичності їх плодоношення, прискорення або уповільнення цвітіння, дозрівання плодів, запобігання проростання корене-і бульбоплодів при тривалому зберіганні, підвищення стійкості культур до несприятливих факторів зовнішнього середовища (морозо-, посухостійкість), підвищення продуктивності, якості врожаю та ін. Багато регуляторів росту і розвитку рослин є сумішевими препаратами, використовуються спільно з добривами, гербіцидами, фунгіцидами.

Сучасне сільське господарство не може обійтися без таких сильних інгібіторів росту і розвитку рослин, як гербіциди, дефоліанти і десиканти. Вони діють більш жорстко, ніж природні речовини, і більш стійкі.

Застосування регуляторів росту в сільському господарстві в наші дні стає одним з основних напрямків підвищення його продуктивності; асортимент регуляторів росту безперервно розширюється.

Компанія АгроРось пропонує своїм клієнтам високоякісні препарати від кращих світових виробників. Наші менеджери допоможуть з консультацією, заснованої на реальному досвіді застосування пропонованого продукту, так як всю продукцію ми апробовуємо на наших землях.