Гербіциди

Засоби захисту рослин

В даний час розвиток сільського господарства вийшов на новий рівень. Це пов'язано не тільки з розвитком сільськогосподарської техніки, що дозволяє більш якісно і легко обробляти земельні ділянки, але і з появою нових гербіцидів, використання яких дозволяє домогтися більш якісного врожаю в великих обсягах. Трохи раніше гербіциди вважалися шкідливими, були затребуваними в малих кількостях і застосовувалися тільки в екстрених випадках. Тепер же, коли з'явилися нові абсолютно нешкідливі гербіциди, їх використання стало крайньою необхідністю в сільському господарстві.

Основне призначення гербіцидів - знищення бур'янистої рослинності на ділянках, яка згубно впливає на обсяг і якість майбутнього врожаю. Справа в тому, що дані хімічні речовини тепер впливають цілеспрямовано на окремі групи бур'янових рослин. Це дозволяє якісно і швидко позбавлятися, наприклад, тільки від польового в'юнка або пирію. Але існують і універсальні гербіциди, що дозволяють і зовсім позбавлятися від непотрібної рослинності на певній ділянці.

Гербіциди в даний час є незамінними хімічними речовинами, без яких не можна домогтися якісного врожаю або позбутися від бур'янових рослин в певних місцях. Якщо необхідно придбання якісних гербіцидів у надійного партнера, то найкращим варіантом їх придбання стане компанія ТОВ «АгроРось».

Компанія АгроРось пропонує своїм клієнтам високоякісні препарати від кращих світових виробників. Наші менеджери допоможуть з консультацією, основаною на реальному досвіді застосування пропонованого продукту, так як всю продукцію ми апробовуємо на наших землях.