Протруйники

Засоби захисту рослин

Першочерговим у підготовці насіння до сівби є визначення якості насіння та проведення підготовки насіння до протруєння. Вчасна обробка посівного матеріалу препаратами для протруєння позбавить землеробів від багатьох проблем. Адже багато хвороб мають здатність розповсюджуватися через насіння. Вони впливають на кількісні та якісні показники врожаю. Протруєння насіння дає можливість знешкодити патоген. Слід зауважити, що протруєння є єдиним заходом боротьби проти сажкових хвороб та інших інфекцій, що передаються через грунт і насіння.

З метою захисту посівів від збудників хвороб (сажка, кореневі гнилі, пліснявіння насіння, снігова пліснява) проводять обробку насіння протруйниками за спектром дії для конкретного випадку, виходячи з фітоекспертизи насіння. Однак не слід тривалий час використовувати той же самий протруйник, тому що це призводить до набуття патогенами резистентності (стійкості) до нього. Протруйники необхідно періодично змінювати.

Якісний протруйник — це не лише діюча речовина. Це до 20 інших складників. Все це забезпечує максимальну ефективність роботи препарату, відсутність фітотоксичності та екологічність і технологічність його застосування (відповідний вміст діючої речовини, стабільність препаративної форми, рівномірність покриття насінини, якість барвника, зменшення пилення і втрат його з насіння тощо). На жаль, зараз в умовах дефіциту коштів виробники часто “спокушаються” привабливою ціною генеричних чи навіть фальсифікованих протруйників і втрачають дуже багато на якості та ефективності.

Компанія АгроРось пропонує своїм клієнтам високоякісні препарати від кращих світових виробників. Наші менеджери допоможуть з консультацією, заснованої на реальному досвіді застосування пропонованого продукту, так як всю продукцію ми апробовуємо на наших землях.