Наша історія

 • img

  1994 рік

  Заключення першого зовнішньоекономічного договіру з компанією Uniroyal Chemical

  Молода компанія «Агро Рось», в якій працювали всього 12 осіб, сфокусувалася на обслуговуванні інтересів аграрного бізнесу: на продажу якісного насіння і ЗЗР. Завдання - допомагати компаніям, зайнятим у рослинництві, підвищувати ефективність обробки грунту.

  Тоді світові гіганти робили перші кроки на українському ринку: вони не мали ні власних представництв, ні підприємств на нашій землі. Співпраці з місцевим дистриб'ютором стала для них чудовою можливістю долучитися до бурхливого розвитку українського агросектору. Компанія АгроРось була не просто дистриб'ютором - для того, щоб випробовувати продукцію, пропоновану сільгоспвиробникам, засновник «Агроросі» Петро Євич почав збирати власний земельний банк. На перших порах орендували 2000 га полів в Черкаській області. “Ми з самого початку стали працювати з компаніями, що пропонують орігінальний продукт” каже Петро Євич.

 • img

  1998 рік

  Cтворення найсучаснішого митно-ліцензійного складу відкритого типу

  Це дозволило ТОВ “АгроРось” стати одним з основних дистриб’юторів таких відомих виробників засобів захисту рослин як “Сингента” (Швейцарія), “БАСФ” (Німеччина), “Байєр КропСайєнсес” (Німеччина), ФМСі (США), “Дюпон” (США), “Кемтура” (Великобританія), “Кемінова“ (Данія), “Аріста” (Японія), “Нуфарм” (Австрія) та інших.

  Тісна співпраця по реалізації та виробництву високоврожайного посівного матеріалу злакових, технічних та олійних культур пов’язує підприємство з “Лембке”, ”Сингента”,"ЗААТБАУ”, ”Піонер”, ”Монсанто”, ”Лімагрейн”, ”Заатен Уніон”, ”Євраліс”, ”Коссад Сіменс”.

 • img

  2002 рік

  Створення СТОВ «Агрофірма «Агрорось», що розпочала розвиток нового напряму роботи компанії - насінництва

  Успіх будь-якої культури починається з насіння. Наскільки воно буде здоровим і захищеним, настільки здоровою та врожайною буде рослина.

  "СТОВ «Агрофірма «АгроРось» — господарство насінницьке, тому висока врожайність — найкраща агітація для покупців посівного матеріалу. Ми з партнерами працюємо прозоро і відкрито: обробляємо посівний матеріал на замовлення тими чи іншими препаратами, обов’язково консультуємо покупців насіння, які особливості технології вирощування кожної культури, кожного сорту, як вони реагують на добрива та засоби захисту."

 • img

  2004 рік

  Відкриття навчального агроцентру Сингента-АгроРось

  Агрорось- перша в Україні компанія, яка спільно з світовим лідером із селекції та захисту рослин компанією Syngenta відкрила на своїх землях навчальний агроцентр Сингента-АгроРось.

  Агроцентри дуже важливі для нашої компанії, адже завдяки їм у нас є можливість продемонструвати свої технології, щоб їх могли оцінити і фермери, і дистриб'ютори. Досвід показує, що після перегляду наших демо посівів та ознайомлення з технологією, клієнт не просто купує наше насіння та засоби захисту рослин, але і більш правильно використовує їх у своїй роботі. Він володіє інформацією як уникнути технологічних помилок та поліпшує свій результат!

  У Агроцентрі в один рік у нас може досліджуватися 28 гібридів кукурудзи, десятки сортів цукрових буряків, ріпаку, ячменю. Тут сільгоспвиробники багато спілкуються з нашими фахівцями, тому відбувається активний обмін досвідом. Відвідувачі уточнюють інформацію для себе, ставлячи питання, а ми збираємо відгуки про нашу продукцію, що дозволяє вдосконалювати нашу компанію.

 • img

  2009 рік

  Придбання спеціалізованих складів з залізничними під’їздами

  Придбано спеціалізовані склади з залізничними під’їздами для транспортування мінеральних добрив.

 • img

  2010 рік

  Створення сучасної свиноферми з європейскими технологіями

  Компанія нарощує свій потенціал в тваринництві створенням сучасної свиноферми, де введено прогресивні технологіі утримання та догляду, запозичені у європейських фермерів.

 • img

  2013 рік

  Генеральний директор ТОВ Агрорось Петро Евич визнаний одним із найбільш успішних та впливових бізнесменів, директорів та менеджерів Черкаської області у рамках спецпроекту «Топ-10: бізнес-лідери Черкащини-2013» , організованого порталом «Діловий регіон» спільно з Фондом регіональної політики.

 • img

  2014 рік

  20 - річчя діяльності та розвитку аграрного бізнесу в Україні

  Компанія святкує 20- річчя діяльності та розвитку аграрного бізнесу в Україні. «АгроРось» ввійшла до рейтингу «200 найбільших компаній» за версією журналу Forbes

 • img

  2015

  Запуск сучасного зерносушильного комплексу