NPZ Україна (LEMBKE)

NPZ Україна (ТОВ «НПЦ Україна») – постачальник високоврожайного насіння гібридів ріпаку селекції компанії «Norddeutsche Pflanzenzucht Hans Georg Lembke KG» (NPZ, Німеччина) і зернових, олійних та інших культур компанії «SAATEN-UNION» (Німеччина). Упродовж багатьох років в Україні та Німеччині закладається велика кількість дослідів для виявлення найкращої адаптації селекційного матеріалу до кліматичних умов України, та перевірки різноманітних елементів технології вирощування для надання в подальшому компетентних рекомендацій сільгоспвиробникам. Кваліфіковані спеціалісти NPZ Україна здійснюють постійний супровід клієнтів компанії на всіх етапах роботи – від посіву до збору врожаю. Сьогодні в компанії працює 12 регіональних представників, які охоплюють усі регіони України. Продукцію NPZ Україна можна придбати через мережу ексклюзивних дистриб’юторів – ТОВ «Спектр Агро», ТОВ «АгроРось», ТОВ «Агрозахист Донбас». Компанія є асоційованим членом Насінневої асоціації України та членом Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ). Про «Norddeutsche Pflanzenzucht Hans Georg Lembke KG», Німеччина Діяльність компанії почалася в 1897 р з перших насінницьких досліджень озимого ріпаку Гансом Лембке на острові Пель, земля Мекленбург-Передня Померанія, Німеччина. Сьогодні «Norddeutsche Pflanzenzucht Hans Georg Lembke KG» – це сучасне інноваційне підприємство, яке спеціалізується на селекції і виробництві нових високоврожайних гібридів ріпаку, сортів гороху, кінських бобів та кормових культур. А саме:
  • Олійні: Ріпак (Brassica napus L.) озимий і ярий
  • Зернобобові: Кінські боби ((Vicia faba L. var. minor) і горох (Pisum sativum)
  • Кормові культури: Райграс пасовищний (Lolium perenne) і багатоукісний (Lolium multiflorum)  червона конюшина (Trifolium pratense)
На сьогодні компанія NPZ має представництва та афілійовані компанії в Україні, Великобританії та Канаді. У складі селекційних і насінницьких об’єднань компанія веде діяльність в Німеччині, Франції, Польщі, Чехії, Словаччині, Росії та Австралії.   Основні напрямки діяльності «Norddeutsche Pflanzenzucht Hans Georg Lembke KG»:
  • Селекція та насінництво
  • Постачання насіння ріпаку, зернових, олійних, бобових та кормових культур.
Раніше компанія «Norddeutsche Pflanzenzucht Hans Georg Lembke KG» була відома українському споживачеві як LEMBKE. З 2015 року компанія змінила бренд на NPZ. Компанія відома на території України вже понад 25 років. Починаючи з 90-х компанія проводила випробування нових сортів ріпаку в кліматичних умовах України. «Norddeutsche Pflanzenzucht Hans Georg Lembke KG» започаткувала культуру вирощування ріпаку в Україні, пояснивши місцевим агровиробникам всі технологічні нюанси та особливості вирощування культури.