Про компанію

Компанія АгроРось

«АгроРось» - товариство, що займається виробництвом і реалізацією високопродуктивного посівного матеріалу зарубіжної і вітчизняної селекції, постачанням оригінальних засобів захисту рослин виробництва провідних компаній світу і всіх видів мінеральних добрив та добрив для позакореневого підживлення по всій території України.

Компанія розпочала свою діяльність в 1994 році і за час свого існування зайняла одне з провідних місць на українському ринку засобів хімічного захисту рослин, насіння сільськогосподарських культур та сільськогосподарської техніки.

Головний офіс компанії знаходиться в історичному місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області в центрі України. Це дозволяє підтримувати ділові контакти майже з усіма областями нашої держави.

ТОВ “АгроРось” являється одним з основних дистриб’юторів таких відомих виробників засобів захисту рослин як “Сингента” (Швейцарія), “БАСФ” (Німеччина), “Байєр КропСайєнсес” (Німеччина), ФМСі (США), “Дюпон” (США), “Кемтура” (Великобританія), “Кемінова“ (Данія), “Аріста” (Японія), “Нуфарм” (Австрія) та інших.

Тісна співпраця по реалізації та виробництву високоврожайного посівного матеріалу злакових, технічних та олійних культур пов’язує підприємство з “Лембке”, ”Сингента”, ”Піонер”, ”Монсанто”, ”ЗААТБАУ”, ”Лімагрейн”, ”Заатен Уніон”, ”Євраліс”, ”Коссад Сіменс”.

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН

У каталозі компанії представлені п'ять типів агрохімії: гербіциди, десиканти, інсектициди, протруйники і фунгіциди.

МІКРОДОБРИВА

МІКРОДОБРИВА

Мiкродобрива — добрива, що містять мікроелементи, речовини, споживані рослинами в невеликих кількостях. Поділяються на борні, мідні, марганцеві, цинкові, кобальтові та інші

МІНЕРАЛЬНІ ДОБРИВА

МІНЕРАЛЬНІ ДОБРИВА

Штучні (мінеральні) добрива, — вироби однієї з галузей хімічної промисловості, що містять поживні елементи, потрібні для сільського господарства. Застосування штучних добрив сприяє збільшенню врожайності

ПОСІВНИЙ МАТЕРІАЛ

ПОСІВНИЙ МАТЕРІАЛ

Якісний посівний матеріал за низькою ціною.

КОНСУЛЬТАЦII ФАХIВЦІВ

КОНСУЛЬТАЦII ФАХIВЦІВ

Для мене сільське господарство - в першу чергу, справа, що приносить глибоке моральне задоволення. Тут бувають хвилини радості. Коли зерно з бункера сиплеться в машину, нагріте сонцем, воно по-особливому пахне. Для мене це - відчуття фіналу великої роботи, як урочистий марш, як парад.

Генеральний директор ТОВ «АгроРось»

Петро Петрович Євич

Генеральний директор ТОВ «АгроРось»