Головна НОВИНИ

UniferX акція 2024 “Anti-turbulence”

Акція 2024 “Anti-turbulence” – підтримка

Надійні партнери, як і найкращі друзі,  перевіряються у турбулентні часи. Ось і UniferX спільно зі своїми друзями-партнерами – офіційними імпортерами та дистриб’юторами – оголошують спеціальну акцію – Anti-turbulence” – підтримка.

Цього року акція має особливий характер, адже ми запускаємо нову лінійку продуктів BIO-Organic line, яка також дозволена до використання в органічному землеробстві*. В 2023 році UniferX був запрошений як одна з 5-ти найбільш інноваційних компаній щоб представити Betino з лінійки BIO-Organic line на World Biostimulant Congress – найважливішій події в галузі біостимуляторів.

*будь ласка, перед замовленням перевірте чи вже отримано сертифікат на продукт, який вас зацікавив.

  УМОВИ АКЦІЇ: Термін дії акції: до 25.12.2023 року; Період поставки: весна 2024 року; Мінімальне замовлення: 1 палета; Умови оплати: від 5% – передоплата для підтвердження замовлення; до 95% – попередня оплата за 15 днів до поставки або на умовах кредитування, в тому числі за банківською програмою від UniferX; Що отримує клієнт?
  «Anti-turbulence» знижка надається офіційним імпортером/дистриб’ютором як знижка від звичайних ринкових цін. «Anti-turbulence» бонус надається у вигляді «безкоштовного» товару від UniferX з доступного акційного асортименту. На умовах кредитування загальний розмір «Anti-turbulence»-підтримки становить 15% протягом усього періоду акції.  

Але це ще не все!

До 30.09.2024 року на продукти BIOOrganic line додатково надається ІННОВАЦІЙНА знижка у розмірі 20%, яка діє без будь-яких інших умов!

  Також клієнти можуть отримати ІННОВАЦІЙНУ ПАКЕТНУ знижку у розмірі 5% у разі придбання продуктів з різних лінійок UniferX. ☝️Поспішайте, кількість акційних продуктів обмежена!

Leave a Reply